CZ
EN
DE
Integrace
Integrace systémů třetích stran
termo printer icon
Termotiskárna
Integrace, termotiskárna - Epson. Integrace je realizována pro komunikaci mezi naší webovou aplikací a lokální tiskárnou, připojenou přes USB vstup nebo dostupnou na lokální síti.
pay system
Platební terminál
Integrace, platební terminál - ČSOB, GPE, KB, Sonet, Six Payments. Integrace s platebními terminály různých společností je certifikovaná. Každá společnost má svůj komunikační protokol a tedy i různé postupy a požadavky pro certifikát.
csob company
global payments company
comercial bank company
sonet company
Six company
payments system
Pokladní systém
Integrace, pokladní systém - ASW, Dotykačka, HRS International, IIKO. Integrace s pokladními systémy není jen o připojení na API nebo o správném volání funkcí pokladny. Jde také o pochopení práce s pokladnou a správné pochopení pravidel tvorby objednávek.
ASW SW company
HRS company
Dotykacka company
IIKO company
sw sides icon
SW třetích stran
Toto je dost dynamické prostředí a díky tomu musí být náš systém schopný rychle reagovat na změny. Typicky Wolt a Dáme Jídlo se snaží stále vymýšlet nové věci, jak oslovit jejich zákazníky a to se pak projevuje do struktury nabídky s dopadem na náš systém, který komunikuje s pokladním systémem. Připravujeme obousměrnou synchornizaci push / pull.
wold company
damejidlo company
Co pro Vás zaintegrujeme?